Czwartek, 17 stycznia 2019

Tagi:

red 3 listopada 2015, aktualizowano: 1 lutego 2016

Cztery świeczki na torcie

Cztery lata na toruńskim rynku, ponad pięć milionów klientów rocznie, miejsce Dobrych Marek - tak w telegraficznym skrócie można przedstawić Centrum Toruń Plaza, świętujące w listopadzie swoje kolejne urodziny.

Centrum Toruń Plaza powitało pierwszych klientów 14 listopada 2011 roku. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Na stałe zagościły nowe marki, nowe miejsca z nowymi możliwościami. Otwarta została Strefa Stylu, gdzie można korzystać z bezpłatnych konsultacji ze stylistką oraz wziąć udział w interesujących spotkaniach z trenerkami personalnymi, coachami biznesu, by zaplanować swój rozwój osobisty i zawodowy. W Centrum dbają o rodziny z dziećmi. Z myślą o nich przygotowywane są ciekawe zajęcia na placu zabaw i podczas codziennych spotkań w Akademii Plazusia. - Nasze Centrum tętni życiem. Cieszymy się, że tak chętnie uczestniczycie w organizowanych przez nas wydarzeniach. Jeszcze nie jeden raz Was zaskoczymy. Zdecydowanie nie spoczywamy na laurach, mamy ambitne plany, które zamierzamy nadal realizować - mówi Katarzyna Hołod, dyrektorka Centrum Toruń Plaza.

Konkurs z... 1355 nagrodamiŚwiętowanie urodzin Centrum Toruń Plaza rozpocznie już 9 listopada startem konkursu, w którym do zdobycia będą nagrody o łącznej wartości 50 100 zł. Nagrody w postaci voucherów do: restauracji Olimp i Burgerowni, kina Cinema City, klubu Lucky Star, sklepu SportsDirect.com, punktu Manicure Express, Perfumerii Sephora, kawiarni Costa Coffee, fotobudki Speed Photo oraz zaproszeń na zakupy ze stylistką Anną Deperas-Lipińską, będzie można wygrać robiąc zakupy w dniach 9-15 listopada. Dla klientów przygotowano łącznie 1355 nagród.

Urodzinowy weekend z atrakcjamiWeekend 14 i 15 listopada obfitował będzie w urodzinowe rabaty. W tych dniach sklepy oferować będą swój towar z rabatami sięgającymi nawet 60 procent. W sobotę już od godz. 12 na najmłodszych czekać będzie balonowe zoo i malowanie buziek. Dzieciom z pewnością spodobają się cyrkowe animacje. Dla klientek otwarta zostanie Strefa Piękna, w której będzie można zasięgnąć porad wizażystki, fryzjerki, manikiurzystki oraz kosmetyczki z toruńskich salonów SPA, a także wykonać bezpłatne zabiegi. Partnerami Strefy Piękna są Perfumerie Douglas i Sephora.

Tort przy dźwiękach muzykiO godz. 15.30 warto zjawić się na Placu Orzechowym, gdzie na scenie głównej podzielony zostanie urodzinowy tort przygotowany przez mistrzów cukiernictwa z Cukierni Sowa. Tak jak w poprzednich latach, nie zabraknie też urodzinowego koncertu. W tym roku zagra toruńska grupa Funkologia, której muzycy sami siebie nazywają lekarzami własnej intymności i wrażliwości muzycznej. Koncert rozpocznie się o godz. 17.

Ukryte karty podarunkoweW niedzielę, w godzinach 12-18, będzie można odwiedzić Strefę Piękna, podziwiać cyrkowe animacje i nadal korzystać z atrakcyjnych rabatów, a także włączyć się do zabawy zatytułowanej „Ukryte Prezenty”. Na terenie całego Centrum ukryte zostaną Karty Podarunkowe, każda o wartości 50 zł. Łączna wartość ukrytych Kart to 2000 zł! Warto pomyszkować po Centrum! Emocje i dobry nastrój gwarantowane!

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.