Czwartek, 17 stycznia 2019

Tagi: Mostowa PTTK turystyka biuro podróży

15 grudnia 2015, aktualizowano: 15 grudnia 2015

Wybieramy egzotykę

Dominika Kucharska

Z Marzeną Rybka, właścicielką Bydgoskiego Biura Turystyki Zagranicznej PTTK, rozmawiamy o zimowych podróżach.

http://m.7dni.pl/2015/12/orig/fab37-340694.jpg

Z Marzeną Rybka, właścicielką Bydgoskiego Biura Turystyki Zagranicznej PTTK, rozmawiamy o zimowych podróżach.

Zimą wielu bydgoszczan szuka pomysłów na ucieczkę przed chłodem...
To prawda. Ostatnio największą popularnością cieszą się Wyspy Zielonego Przylądka. To piękne, długie plaże, przyjaźni ludzie i świetne warunki do uprawiania surfingu. To doskonałe miejsce zarówno dla wyczynowców, jak i rodzin z małymi dziećmi. Bydgoszczanie bardzo polubili też Wyspy Kanaryjskie, ze względu na bogatą ofertę w przystępnych cenach, z kolei z dalszych kierunków prawdziwym hitem stała się Kuba, którą wszyscy chcą zobaczyć nim zmieni się tam ustrój. Poza tym często wybieramy Dominikanę, Meksyk i Tajlandię. Innymi słowy, uciekamy tam, gdzie jest gorąco i można dolecieć bezpośrednio w jak najkrótszym czasie.

Podejrzewam, że rozchwytywane dotychczas tańsze kierunki nie cieszą się w tym sezonie popularnością...
Wiele osób ich teraz unika, więc warto zapoznać się z ich alternatywami. Dla Turcji będą to kierunki hiszpańskie: Wyspy Kanaryjskie, Baleary, jak i Hiszpania kontynentalna. Z kolei alternatywą dla Egiptu i Tunezji stała się Bułgaria. To najbardziej przystępny cenowo kierunek w naszej obecnej ofercie.

A mają Państwo jakieś nowości?
W ofercie na lato pojawiła się u nas rajska wyspa Bali. Jest to nowy kierunek z bezpośrednim przelotem z Warszawy, którego dotąd nie było w ofercie. Innowacją są też wczasy pakietowane, opierające się o ofertę tanich linii lotniczych. Ostatnio dzięki wzmożonej aktywności przewoźników bardzo potaniały wycieczki na Maltę. Ale to tylko kilka przykładów. Kierunków godnych uwagi mamy znacznie więcej, dlatego warto nas odwiedzić i powiedzieć, czego się oczekuje. W oparciu o własne doświadczenia pomożemy klientowi wybrać ofertę pod indywidualne potrzeby, a dociekliwi znajdą u nas przewodniki po wszystkich zakątkach świata.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.