Sobota, 22 października 2016

Blog użytkownika Kobofordbyd - Bogdan Kozłowski

Moc w niemocy...

Takie pomieszanie siły i słabości ,to nasze ego i trwanie w swej ścieżce ku. ..no właśnie do jakiego celu i tak naprawdę, czy to takie ważne ? Bo nasze dziś tu i teraz nasza siłą a na słabość zawsze czas, moc w trwaniu.

Ciszą otoczony...

Tak jakoś jest, biegniemy czynimy, zgiełk wokół nas, życie pulsuje swą aktywną stroną codzienności, ot klik i ostre hamowanie , dalej nieme pytanie i gorsząca cisza wokół nas.

Kiedy odejdę ...

Idziemy czy biegniemy, cny to ruch , to życie nasze i działanie.Wszelako zabieganie kończy się i mus odejść - gdzie ? - tam gdzie nie ma zmęczenia i nowe jest nowym doskonałym doznaniem, ot maleńka nirwana osobnicza.

Albo idziesz lubo pełzasz...

Nasza codzienność jest powtarzalna, nic tu jakieś odskoki od tej sztampy .Na wybryki oderwania i zmiany mało kto pójdzie , ważniejsze własne bezpieczeństwo no i bezproblemowość życia , ot luzik i mniam mniam łakocie bez dziekciu.

Taka sobie wspominka ...

Tak dzień do dnia mijamy je i one nas, czas raz przyspiesza a raz z wolna sobie płynnie, zwłaszcza nostalgią

Dni ku a może po...

Z dnia na dzień , chwila za chwilą idziemy ku zatraceniu.

Podsumowanie blogowe

Czas jest wartością samą w sobie , tako nasze życie tu i teraz

Granda exspresem pędzi...

Nie zachęcam bo i po co, wystarczy ze me logo blogowe, wraz z cytatami i zdjęciami, w sposób beztroski krąży pod wszelkimi reklamami, ot tak przypadkiem i ot tak sobie bez żadnej zgody , czy uprzedzenia...wszak co mi do tego ???

Zpomniany kwiat...

To kwiat szczęścia ludzi, takiego prostego codziennego.Idąc co dzień tu do tam , ślepniemy z czasem na drobiazgi, piękne i powszednie, wszak one są, po cóż więc ich deliberacja. A to błąd błędów. Szczęście   nasze jak miłość spotykasz raz, ,gdy zapomnisz o jej hołubieniu, zanika...

Latka lecą...

Oj tak ,wręcz pędzą jak ten niedawny >Ksawery< , i tak burzliwie i tak cierpliwie , kap kap sekunda - minuta - godziny - doby - lata , " im dalej w las tym więcej drzew " - hym - ale w gąszczu ludzkich istnień odwrotnie, im dalej tym " sąsiedzkie nasadzenia życia" odchodzą w zapomnienie , tako...